סיבות טובות לאופטימיות


1 דקות קריאה

סיבות טובות לאופטימיות

מחשבות חיוביות יוצרות הרגשה חיובית ומובילות להתמודדות פעילה וחיובית יותר עם המציאות. ניתן ללמוד להפסיק מחשבות שליליות ולהציב במקומן מחשבות חיוביות

אז, איך להישאר במצב רוח טוב?

זיהוי
נסה/י לזהות מתי את/ה נמצא/ת במצב רוח שלילי? אילו מחשבות עולות בראשך כשאת/ה מזהה משהו כרע במקום נטרלי או חיובי? האם ישנו משהו שאת/ה עושה במהלך היום שגורם לך לחשוב באופן שלילי?

פנקס האושר
לעיתים קרובות אנו שוכחים להודות על הדברים הטובים שיש לנו בחיים. נסה/י לכתוב בכל יום 5 דברים ששימחו אותך או אפילו גרמו לך לחיוך קטן.

שליליות
היפטר/י ממחשבות ואנשים שליליים בחייך. תמיד יהיה משהו שיטריד אותך באופן כזה או אחר, לרוב מדובר באירועים או סיטואציות מהעבר שכבר לא ניתן לעשות לגביהם דבר. אם זה עוזר, נסה/י לדבר עם אדם איתו את/ה מרגיש/ה בנוח רק על מנת שתוכל/י להרפות מהעניין ולהמשיך קדימה. שחרר/י מחייך גם אנשים שלילים ו'שואבי אנרגיה', ברגע שתצליח/י לעשות זאת תרגיש/י את ההבדל הגדול ביותר.

חיוביות
דאג/י שסביבתך הקרובה תהיה מורכבת מאנשים חיוביים ומעוררי השראה ומדברים שגורמים לך להרגיש טוב. זה הזמן לחזור לתחביב אהוב שזנחת או לגלות תחביב חדש שיעשיר את עולמך.

שיחה עצמית
כדי לשמור על רמת חיוביות גבוהה בחיים צריך להמשיך וליצור את החשיבה החיובית באמצעות שיחה עצמית. נסה/י לייצר לעצמך הצהרה או איזשהו משפט חיובי שתאמר/י לעצמך מידי פעם על מנת לעזור לתת ההכרה לחשוב באופן אוטומטי בצורה חיובית יותר..


מתי בפעם האחרונה עשית משהו שעשה לך הרגשה טובה?

צור/י איתי קשר היום וקבל/י טיפים וכלים פשוטים ליישום ליצירת אושר בחיים שלך